انتشار مقاله ای با عنوان : بارزترین خصوصیات ادبی دیوان «نرمه‌واران» در «فصلنامه ادبیات و زبان های محلی ایران زمین»
انتشار مقاله ای با عنوان : بارزترین خصوصیات ادبی دیوان «نرمه‌واران»  در «فصلنامه ادبیات و زبان های محلی ایران زمین»
مسعود باوان­پوری با همکاری دو تن دیگر از پژوهشگران حوزه‌ی ادبیات و فرهنگ کُردی، مقاله ای پژوهشی را با عنوان: بارزترین خصوصیات ادبی دیوان «نرمه‌واران» اثر جلیل آهنگرنژاد در «فصلنامه ادبیات و زبان های محلی ایران زمین» ،دوره ششم، شماره ۱، بهار ۱۳۹۵ منتشر کرده اند .


مسعود باوان­پوری با همکاری دو تن دیگر از پژوهشگران حوزه‌ی ادبیات و فرهنگ کُردی، مقاله ای پژوهشی را با عنوان:  بارزترین خصوصیات ادبی دیوان «نرمه‌واران» اثر جلیل آهنگرنژاد در «فصلنامه ادبیات و زبان های محلی ایران زمین» ،دوره ششم، شماره ۱، بهار ۱۳۹۵ منتشر کرده اند . همکاران دیگر باوان پوری، وحید سجادی­فر و سکینه آزادی، هر دو کارشناس ارشد زبان وادبیات فارسی هستند.
گفتنی است از چند سال پیش برخی تحصیل کردگان اهل پژوهش، با نگاهی متعهدانه نسبت به فرهنگ و ادبیات کُردی ( بویژه در جغرافیای کرمانشاه و ایلام) به انتشار مقالات دانشگاهی اقدام کرده اند که کاری مهم و قابل تحسین است. علاوه بر باوان پوری و همکارانش، برخی از اساتید دانشگاههای استان کردستان نیز در این امر پیشرو هستند و علاوه بر مقالاتی اینچنینی، نقشی مهم در ارائه پایان نامه های ارشد با موضوع ادبیات کُردی در کرماشان و ایلام داشته و دارند. ای کاش این اقدامات لازم و شایسته در فضای دانشگاههای کرمانشاه نیز به عنوان جریانی ارزنده شکل بگیرد
متن پی دی اف مقاله را می توانید از سایت فصلنامه ادبیات و زبان های مجلی ایران زمین بگیرید 
روی لینک زیر کلیک کنید: 
 بارزترین خصوصیات ادبی دیوان «نرمه‌واران» اثر جلیل آهنگرنژاد
اطلاعات شما ذخيره شود ؟