جدیدترین کتاب«حسن نجار»شاعر و نویسنده ی کرمانشاهی، منتشر شد
جدیدترین کتاب«حسن نجار»شاعر و نویسنده ی کرمانشاهی، منتشر شد
جدیدترین مجموعه شعر«حسن نجار» شاعر و نویسنده‌ی کرمانشاهی، با عنوان«زیر پلک سرزمین من»توسط نشر مهرآفرید(تهران)، در ۹۰ صفحه ، در ۱۱۰۰ و به قیمت ۷۵۰۰ تومان نسخه منتشر شد و به بازار کتاب آمد. حسن نجار، بعد از کتاب های:«فرداپرنده ای به حرف می آید./ کاوش۱۳۷۶» و «سارونا خوش آمدی به قلب عاشق من/نارنج۱۳۷۷» این کتاب را منتشر کرده است.

سرویس خبر بلوط:جدیدترین مجموعه شعر«حسن نجار» شاعر و نویسنده‌ی کرمانشاهی،  با عنوان«زیر پلک سرزمین من»توسط نشر مهرآفرید(تهران)، در ۹۰ صفحه ، در ۱۱۰۰ و به قیمت ۷۵۰۰ تومان نسخه منتشر شد و به بازار کتاب آمد. 
حسن نجار، بعد از کتاب های:«فرداپرنده ای به حرف می آید./ کاوش۱۳۷۶» و «سارونا خوش آمدی به قلب عاشق من/نارنج۱۳۷۷» این کتاب را منتشر کرده است.
او ۶۴ قطعه شعر با موضوعات حماسی و اجتماعی،با زبانی تلخ و گزنده، منتشرکرده است شعرهای این کتاب، از آرزوها، ناکامی ها، بغض ها، شادی ها، اندوه ها، نارضایتی ها،محدودیت ها، ممنوعیت ها،دل تنگی ها،نوستالوژی ها، خاطرات ناتمام و دغدغه های بی شمار و... انسان معاصر را در قالب این مجموعه، با کیفیتی مطلوب، منتشر کرده است.
حسن نجار، متولد ۱۳۵۳ تهران و بزرگ شده ی«بیستون» و آموزگار است و تاکنون۱۳عنوان کتاب در دو حوزه ی کودک و نوجوان و بزرگسال در قالب های (شعر/قصه، مجموعه داستان،مجموعه شعر و داستان بلند) منتشرکرده و با مطبوعات همکاری دارد.
در سال جاری، مجموعه داستان (بانوی شب های پاریس)داستان بلند (شب های دربند) و مجموعه شعر(زیر پلک سرزمین من) را به چاپ رساند.
***
شعر(۲۵)که عنوان کتاب هم از آن انتخاب شده است:

زیر پلک سرزمین من
در رگانم نبض نام تو می زند
کجاست بنفشه های معطر دامان ات؟
 
در آغوش سربی ی ستارگان
بر شانه هام،گیسوان توجاری ست
کجاست شاخسار پربار دستان ات؟
 
در روزهای ابری و شب های تیره‌ی شعر
پیوسته نام تو بر زبانم می چرخد
لالایی باغ دهان ات کجاست،
مادر؟
 
فرزند دلداده ات
دچار درد کدام قبیله است
که سرمست تر از پیاله و باد می خواند؟!
اطلاعات شما ذخيره شود ؟