فراخوان «نخستین جشنواره داستان کوتاه صد و هفتاد و پنج» منتشر شد.
فراخوان «نخستین جشنواره داستان کوتاه صد و هفتاد و پنج» منتشر شد.
فراخوان نخستین «جشنواره استانی داستان کوتاه صدوهفتاد و پنج»، از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه منتشر شد....
از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانش گاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه
فراخوان «نخستین جشنواره داستان کوتاه صد و هفتاد و پنج» منتشر شد.

سرویس داستان بلوط/مرتضی حاتمی:فراخوان نخستین «جشنواره استانی داستان کوتاه صدوهفتاد و پنج»، از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه منتشر شد.
 سیدمهران موسوی،درگفت وگویی کوتاه با سرویس داستان بلوط گفت:
در راستای تکریم مقام و جایگاه شهدای غواص دفاع مقدس، استعدادیابی و شناسایی قابلیت ها و توان مندی های ادبی در زمینه ی داستان کوتاه، نخستین جشن واره ی داستان کوتاه با موضوع و محور شهدای غواص، از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکرمانشاه برگزار می شود.
این روزنامه نگار و فعال فرهنگی، افزود:
علاقه مندان به شرکت در این جشن واره می توانند آثار خود را در فایل (word) حداکثر تا ۲۵۰۰ کلمه، تا تاریخ:۲۵ اردی بهشت ماه ۱۳۹۵ به پست الکترونیکیkaghaz_k@yahoo.com ارسال نمایند.ضمناً هر داستان نویس می تواند یک اثر به این دبیرخانه ارسال نماید.
احمدی در پایان افزود:
آثار دریافتی توسط داوران صاحب نظر و مجرب در زمینه ی ادبیات داستانی استان، مورد ارزیابی و داوری دقیق و علمی قرار خواهند گرفت.
نشانی دبیرخانه:
کرمانشاه/انتهای شهرک ژاندارمری، دانش گاه آزاد اسلامی واحدکرمانشاه، معاونت‌دانش‌ جویی‌ و ‌فرهنگی ،تلفن‌تماس:۰۹۳۶۲۴۷۲۱۷۱

گفتنی است پیکرهای ۱۷۵ تن از شهدایی که در ابتدای خرداد ماه سال گذشته وارد کشور شدند، متعلق به غواصان جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس است که در عملیات کربلای ۴ با دستان بسته توسط نیروهای بعثی به شهادت رسیدند.
***
«سیدمهران موسوی احمدی» از جوانان فعال و تلاش‌گر درعرصه های فرهنگی و رسانه ای است که در این خصوص تلاش ها و اقدامات ارزنده ای داشته.مراسم‌های:
«بداهه نویی خوش نویسی،همایش شعر فارسی در وصف مولاعلی(ع)،همایش شعر در استقبال بهار، نشست نقدوبررسی مجموعه داستان(چشم هیچکاک) استاد: (منصور یاقوتی)،نشست تخصصی عکاسی با محوریت مستند اجتماعی، نشست نقد و بررسی مجموعه شعر(تقصیر جاده نیست.) سروده (امین شیرزادی)، نشستِ نقد و بررسی آثار(محمدرضا کلهر)،نویسنده و شاعر کرمانشاهی، رونمایی از مجموعه شعر«سیبی از باغ زمستان» سروده استاد (جعفر درویشیان)، برگزاری جشن واره ی استانی داستان کوتاه پیامکی، برگزاری جشن واره ی آثار هنری دانش جویان دانش گاه آزاد اسلامی کرمانشاه، نشست داستان خوانی با حضور مترجم و ویراستار ادبیات کودک و نوجوان، استاد (شهرام اقبال زاده)، انتشار نشریه ی دانش جویی«کاغذ کاهی»، دعوت از نویسندگان، شاعران، روزنامه نگاران، منتقدان و فعالان و اساتید طراز اول فرهنگی و دانش گاهی هم استانی در این همایش ها و نشست های فرهنگی و ادبی، بر غنا و اعتبار معنوی آنها افزوده است.
اطلاعات شما ذخيره شود ؟