بازار گرم محافل ادبی در کرمانشاه؛ نشست تخصصی عصر شعر و ترانه ی کرمانشاه برگزار شد


اولین جلسه ی عصر شعر و در فرهنگسرای غدیر (تالار شهید آوینی ) برگزار شد. این نشست، اولین جلسه ی تخصصی عصر شعر و ترانه ی کرمانشاه است که به همت انجمن ادبی اصم و دیگر انجمن های ادبی شهر کار خود را آغاز کرد و به دو بخش تقسیم شد .در ابتدا شاعران و ترانه سرایان مختلف ترانه هایشان را خواندند که توسط کارشناسان برنامه مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

🔸زهرا عباسی ، میلاد موسوی ، دنیا نجاتیان ، نادیا کرمی ، آرمین رشیدی  ، روناک صوفی ، ونوس بیات و عباس حیدریان از جمله افرادی بودند که شعرهایشان توسط کارشناسان برنامه نقد شد 

🔸بخش دوم برنامه اختصاص به شعر خوانی داشت و حسین احمدی محجوب ، آرش آذرپیک ، محمد ویسی ، فریدون نادی ، امیر توکلی  ، محمد ستایشی و اسفندیار رشیدی از جمله شاعرانی بودند که به شعر خوانی پرداختند .نکته ی قابل توجه در این جلسه حضور بی سابقه ی شاعران و هنر دوستان کرمانشاهی بود که برای اولین بار شاهد عصر شعر و ترانه ی تخصصی همراه با نقد آثار شاعران جوان بودند .

🔸در پایان این جلسه شاعران برتر در بخش ترانه 🔹 ونوس بیات در بخش شعر کلاسیک🔹 آرمین رشیدی و در بخش شعر آزاد 🔹روناک صوفی هدیه ای را از دستان استاد  فرشید یوسفی دریافت کردند. مجری این برنامه اشکان پناهی از شاعران کرمانشاهی بود. گفتنی است عصر شعر و ترانه ی تخصصی کرمانشاه چهارشنبه های آخر هر ماه برگزار می شود.

اطلاعات شما ذخيره شود ؟