کنسرت ناگفته در کرمانشاه تمدید شد!
کنسرت ناگفته در کرمانشاه تمدید شد!
در ادامه ی تور زمستانی کنسرت «ناگفته» استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری در سالن امام خمینی کرمانشاه به اجرای برنامه می پردازند. به گزارش وب سایت استاد شهرام ناظری، کنسرت «ناگفته» اثر شماره یک موسیقی کلاسیک جهان ساخته حافظ ناظری و با اجرای استاد شهرام ناظری، در تهران و دیگر شهرها با استقال مخاطبان همراه شد، به گونه ای که بسیاری این کنسرت را یکی از بهترین و تاثیرگذارترین اجراهای چند سال اخیر موسیقی ایران می‌دانستند. امین غفاری، شهریار نظری و آناهیتا خانزاده، شوالیه آواز ایران را همراهی می کنند. کنسرت ناگفته در تاریخ ۲۳ و ۲۴ دی ماه ساعت ۱۹ در سالن امام خمینی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
حافظ ناظری:
احساس افتخار و غرور می کنم که تمامی بلیت های کنسرت ناگفته در کرمانشاه، ده روز مانده به اجرا، به عشق، لطف و حمایت های بی دریغ و همیشگی همشهری های سلحشور و غیور کُردم، به اتمام رسید. همشهری های عزیزم، منتظر سورپرایز های ویژه ی ما برای این اجرای خاص باشند.
در ضمن دوست داشتم که این بار قبل از اعلام عمومی، خبر تمدید کنسرت کرمانشاه به اطلاع دوستان عزیزم در اینستاگرام و تلگرام برسانم که تا فرصت باقیست بتوانند بلیت بهترین صندلی ها را تهیه کنند.
لطفا با به اشتراک گذاری این پوستر به  علاقه مندان و دوستانتان اطلاع دهید.
تهیه بلیت از طریق وبسایت:
Iranconcert.com

روابط عمومی:
۰۹۱۸۳۳۱۱۵۶۸
نظرات [۱]
جمعه، ۲۴ دی ۱۳۹۵ :: ۰۲:۴۳
بااحترام تمدید درست نیست باید می گفتند به تعویق افتاد بعد در سخن حافظ پارادوکس عجیبی است اگر بلیط ها ده روز قبل فروش رفته دیگر چه بخرند؟!
اطلاعات شما ذخيره شود ؟